• GQM2195C2A3R9BB01D
  • Mã sản phẩm: GQM2195C2A3R9BB01D
  • CAP CER 3.9PF 100V C0G/NP0 0805
Còn lại 1300 chiếc
Packaging ? Cut Tape (CT) ?
Part Status Active
Capacitance 3.3pF
Tolerance ±0.1pF
Voltage - Rated 250V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.039" (1.00mm)