• GQM2195C2A5R0CB01D
  • Mã sản phẩm: GQM2195C2A5R0CB01D
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • CAP CER 5PF 100V C0G/NP0 0805
Còn lại 0 chiếc
Manufacturer Murata Electronics North America
Series GQM
Packaging ? Cut Tape (CT) ?
Part Status Last Time Buy
Capacitance 5pF
Tolerance ±0.25pF
Voltage - Rated 100V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Features High Q, Low Loss
Ratings -
Applications RF, Microwave, High Frequency
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.037" (0.95mm)