• T520A106M010ATE080
  • Mã sản phẩm: T520A106M010ATE080
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • CAP TANT POLY 10UF 10V 1206
Còn lại 0 chiếc
Manufacturer KEMET
Series KO-CAP® T520
Packaging ? Cut Tape (CT) ?
Part Status Active
Capacitance 10µF
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10V
Type Molded
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 mOhm @ 100kHz
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)