• TMK325BJ226MM-T
  • Mã sản phẩm: TMK325BJ226MM-T
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • CAP CER 22UF 25V X5R 1210
Còn lại 0 chiếc
Manufacturer Taiyo Yuden
Series M
Packaging ? Cut Tape (CT) ?
Part Status Active
Capacitance 22µF
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25V
Temperature Coefficient X5R
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Features -
Ratings -
Applications General Purpose
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.106" (2.70mm)