• V39ZA05P
  • Mã sản phẩm: V39ZA05P
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • VARISTOR 39V 100A DISC 5MM
Còn lại 0 chiếc
Manufacturer Littelfuse Inc.
Series ZA
Packaging ? Bulk ?
Part Status Active
Maximum AC Volts 25V
Maximum DC Volts 31V
Varistor Voltage (Min) 35.1V
Varistor Voltage (Typ) 39V
Varistor Voltage (Max) 42.9V
Current - Surge 100A
Energy 0.30J
Number of Circuits 1
Capacitance @ Frequency 675pF @ 1MHz
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Mounting Type Through Hole
Package / Case Disc 5mm