• LQH43NN121J03L
  • Mã sản phẩm: LQH43NN121J03L
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • FIXED IND 120UH 150MA 3 OHM SMD
Còn lại 0 chiếc
Manufacturer Murata Electronics North America
Series LQH43
Packaging ? Tape & Reel (TR) ?
Part Status Active
Type Wirewound
Material - Core Ferrite
Inductance 120µH
Tolerance ±5%
Current Rating 150mA
Current - Saturation -
Shielding Unshielded
DC Resistance (DCR) 3 Ohm Max
Q @ Freq 40 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant 6.2MHz
Ratings -
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Inductance Frequency - Test 1MHz
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Supplier Device Package 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)