• LQW15CA22NJ00D
  • Mã sản phẩm: LQW15CA22NJ00D
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • FIXED IND 22NH 1.3A 60 MOHM SMD
Còn lại 0 chiếc
Manufacturer Murata Electronics North America
Series LQW15
Packaging ? Tape & Reel (TR) ?
Part Status Active
Type Wirewound
Material - Core Ferrite
Inductance 22nH
Tolerance ±5%
Current Rating 1.3A
Current - Saturation -
Shielding Unshielded
DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Q @ Freq -
Frequency - Self Resonant 3GHz
Ratings -
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test 10MHz
Mounting Type Surface Mount
Package / Case Nonstandard
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.040" L x 0.022" W (1.02mm x 0.55mm)
Height - Seated (Max) 0.026" (0.66mm)