• SN65HVD33DR
  • Mã sản phẩm: SN65HVD33DR
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • IC TXRX RS-485 3.3V 14-SOIC
Còn lại 0 chiếc
Manufacturer Texas Instruments
Series -
Packaging ? Cut Tape (CT) ?
Part Status Active
Type Transceiver
Protocol RS422, RS485
Number of Drivers/Receivers 1/1
Duplex Full
Receiver Hysteresis 50mV
Data Rate 23Mbps
Voltage - Supply 3 V ~ 3.6 V
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)