• TMS320VC5416PGE160
  • Mã sản phẩm: TMS320VC5416PGE160
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • IC DSP FIX PT 160-MIPS 144-LQFP
Còn lại 0 chiếc
Manufacturer Texas Instruments
Series TMS320C54x
Packaging ? Tray ?
Part Status Active
Type Fixed Point
Interface Host Interface, McBSP
Clock Rate 160MHz
Non-Volatile Memory ROM (32 kB)
On-Chip RAM 256kB
Voltage - I/O 3.30V
Voltage - Core 1.60V
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (TC)