• KRL3264-C-R015-F-T1
  • Mã sản phẩm: KRL3264-C-R015-F-T1
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • RES 0.015 OHM 1% 1W 3264
Còn lại 0 chiếc
Manufacturer Susumu
Series KRL
Packaging ? Cut Tape (CT) ?
Part Status Active
Resistance 15 mOhms
Tolerance ±1%
Power (Watts) 1W
Composition Metal Foil
Features Automotive AEC-Q200, Current Sense
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Package / Case 2512 (6432 Metric)
Supplier Device Package 3264
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)