• LTO030F15R00JTE3
  • Mã sản phẩm: LTO030F15R00JTE3
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • RES 15 OHM 30W 5% TO220
Còn lại 0 chiếc
Manufacturer Vishay Sfernice
Series LTO 30
Packaging ? Tube ?
Part Status Active
Resistance 15 Ohms
Tolerance ±5%
Power (Watts) 30W
Composition Thick Film
Features Non-Inductive
Temperature Coefficient ±150ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-2
Supplier Device Package TO-220
Size / Dimension 0.409" L x 0.126" W (10.40mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.650" (16.50mm)