• RC2012F335CS
  • Mã sản phẩm: RC2012F335CS
  • Phân loại sản phẩm:
    Nhà sản xuất:
  • RES SMD 3.3M OHM 1% 1/8W 0805
Còn lại 0 chiếc
Manufacturer Samsung Electro-Mechanics
Series RC
Packaging ? Cut Tape (CT) ?
Part Status Discontinued at Digi-Key
Resistance 3.3 MOhms
Tolerance ±1%
Power (Watts) 0.125W, 1/8W
Composition Thick Film
Features Moisture Resistant
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Supplier Device Package 0805
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)